לכל שאלה וייעוץ חייגו: 02-9669500

ביקורת דו"חות כספיים וחשבונאות

שירותי ביקורת דו"חות כספיים הינם שירותים הנובעים הן מכורח הוראות החוק והן מצורך של חברות וארגונים לקבל תמונת מצב אמיתית ושקופה, מגורם ללא צד או עניין בדבר, במטרה להבטיח התנהלות ישרה ואחראית, בראיה רחבה ותוך מיצוי הפוטנציאל הרווחי של הארגון. לצד הכלים המקצועיים והישימים שמספקת ביקורת זו קיימת גם משמעות ציבורית לקיומה, בעבור ארגונים, חברות ותאגידים המבקשים לייצר תדמית ומוניטין של שקיפות ולהגביר את האמון בפעילות הארגון באמצעות הצגת דו"חות אמינים הפתוחים לביקורת חיצונית ומתייחסים באופן מלא לתזרים המזומנים של החברה, הנכסים וההון שלה. חשיבות מרכזית נוספת לשירותים אלו בעבור בעלי מניות, מנכ"לים ובעלי ארגונים, היא ההגנה מפני חקירות מביכות וקנסות המוטלים עליהם על ידי רשויות המס, כתוצאה מאי סדרים בהתנהלות הכלכלית. באמצעות ביקורת דו"חות כספיים המתבצעת באופן מקצועי ואחראי יבטיח מוביל הארגון את ההתנהלות השוטפת, הצגת הדו"חות והגשתם בזמן, ללא רבב.

משרד רו"ח אורנה רוזנזון מספק שירותי ביקורת דו"חות כספיים למגוון חברות, עמותות ומועצות דתיות.

תחומי הפעילות:

  • עריכת דו"חות כספיים.
  • ביקורת וסקירה של דו"חות כספיים.
  • ייעוץ בנושאים חשבונאיים.
  • בדיקות נאותות.
  • יעוץ וליווי עסקי.
  • הכנת חוות דעת חשבונאיות וחוות דעת מומחה.

ביצוע הביקורת והייעוץ החשבונאי נעשים תוך דגש על ניסיון עשיר, מידע וידע, אשר מאפשרים לנו לספק ללקוח ייעוץ שוטף בעניינים חשבונאיים ועסקיים.
הצוותים המקצועיים של משרדנו עומדים לרשות הלקוחות ויוזמים פגישות עבודה שוטפות בעניינים חשבונאיים, מיסויים, עסקיים ואחרים.

auditing-financial-statements

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות -
מלאו כאן פרטים וצוות המשרד יצור עמכם קשר בהקדם:
דברו איתנו...
לנוחיותכם, מספר אפשרויות ליצור עמנו קשר:
נוכל להיפגש אצלנו!
ירושלים - הסדנא 4 ת.ד. 53240, מיקוד 9153102 נווה דניאל, גוש עציון 90909